Meie lugu

Kaie ja Ly mõlemad alustasid enda kõrgharidusteed samast ülikoolist – Tallinna Tehnika Ülikoolist, Kaie sai kraadi Infotehnoloogias ja Ly  majandusvaldkonnas.

Aga me kumbki ei teadnud teineteise olemasolust… veel

Kaie ulatuslik töökogemus pärineb Teliast, kus ta töötas interneti – ja televisiooni tootejuhi ametikohal. Omades kogemust nii IT kui ka raamatupidamise vallas, avas ta pärast viite aastat Telias oma ettevõtte, raamatupidamise valdkonnas.

Ly`l oli pikaajaline töösuhe Eesti ühe  suurima raamatupidamisfirma raamatupidamisvaldkonna juhina ning sarnaselt Kaiega hakkas peale loobumist palgatööst, pakkuma raamatupidamisteenust eraettevõtjana.

 2014 aastal oli neil mõlemal unistus luua raamatupidamisfirma, mis toimib reaalajas ning on paberivaba

Ja meie lugu sai alguse siit…

Lisaks meie ühisele unistustele, jagasime me mõlemad ka sama hobi – pikamaa jooksu….  ja nii me kohtusime – istusime teineteise kõrval treeningmatil, et end peale pikka treeningut välja sirutada. Meie vestlusest selgus kiiresti, et me mõlemad otsime mõttekaaslasi.

Me mõistsime, et käes on õige hetk tegutseda  ja teoks sai intuitiivne ning kalkuleeritud otsus – asutada ühiselt paberivaba, üle interneti toimiv, raamatupidamisteenust pakkuv raamatupidamisbüroo, mis sai nimeks SISI Finantsid meie tollaste perekonnanimede esitähtedest (Siilivask ja Sillanurm)

SISI Finantsid oli sündinud…

Meie suurim missioon oli teavitada ettevõtjaid, et raamatupidajad pole mitte ainult maksu korrakaitsjad, vaid võime olla teie usaldusväärsed partnerid äris – pakkudes teile juhtimisotsuste tegemiseks igapäevaseid andmeid reaalsest raamatupidamist.

Raamatupidamise korraldamisel oli meie peamisteks eesmärkideks pakkuda teenust reaalajas ja üle interneti ning raamatupidaja igapäevatöö võimalikult suures ulatuses automatiseerimine, et kiirendada info kätte saadavust ettevõtte juhile.

 Sellest ajast alates on koostöö hästi välja kujunenud ja tänaseks on meist kahest kasvanud välja kuueliikmeline tore ja ühtehoidev tiim, kelle kireks on nende töö.

Oleme alati otsinud lihtsaid lahendusi keerukatele ja aega nõudvatele töödele

Automatiseerimine ja infotehnoloogia kasutamine igapäevatöös on olnud meie ettevõttes prioriteet number üks. Meie visiooniks on luua finantstarkvara, mis aitaks ettevõtete juhtidel teha juhtimisotsuseid reaalajas raamatupidamisandmete põhjal. Nii sündis finantstarkvara SISIFLOW, mis annab ettevõtetele võimaluse teha sellel kiirel turul nutikaid otsuseid.

Usume, et oleme tehtud otsustes ja riskides olnud kindlad… Usume, et suudame lisaks suurepärasele raamatupidamisteenusele pakkuda ka oma teadmisi teie ärivaldkonnas. Usume, et raamatupidajad ei pea selleks olema teie ettevõtte töötajad, et teiega kaasa mõelda ja teie ettevõtet mõista ning oma teadmisi pakkuda

Kui teie kasvate, kasvame ka meie!

 

“Raamatupidamisteenuseid ei tohiks käsitleda kui lisakulu, vaid lisaväärtust!”

 

Kohtumise hetkest alates oleme leidnud meie vahel toimiva sünergia, omades üksteist täiendavaid oskusi, oleme unistuste meeskond, kus 1 + 1 annab kokku rohkem kui kaks!